İş yerinde, ev yemeği lezzetiyle ‘Nezih Sofralar’ kuruyoruz.

Nezih Catering olarak deneyimli mutfak ekibimiz, sürekli gelişim ve iyileşme çalışmalarımız, kullandığımız yüksek kalitedeki malzemeler, gıda güvenliği ve hijyen kontrollerimiz ile 30 yıldır sizler için yemek üretiyoruz.

Siz işletmenizin yoğun çalışma temposu ile uğraşırken biz çalışanlarınıza yemek hizmeti sağlıyor ve sizin yanı başınızdaki yardımcınız oluyoruz.

Yemek üretim tesisimizde Gıda Mühendisimiz kontrolünde günlük 600-650 kişilik üretim yapıyor sizlere butik lezzetler sunuyoruz.

Gıda güvenliği ve hijyeni en temel prensibimiz kabul ediyoruz. Sizler için yemeklerimizi malzeme kabul aşamasından başlayarak, pişirme, sevkiyat, muhafaza, servis öncesi sıcaklık kontrol, uygun sunumun yapılması aşamalarına kadar sizlerin damak tadı ve sağlığı için izliyoruz.

Yemeğinizi ev yemeği lezzetinde size sunabilmek için paslanmaz çelik gastronomlar ve thermoboxlar ile sizlere ulaştırıyoruz.

Her üretim aşamasından sonra dezenfekte edilen üretim tesisimizde tüm malzemelerimizden ve yemeklerimizden numuneler alıyor, sizler için 72 saat boyunca izleme altında tutuyoruz.

Çalışanlarımızın sağlık denetimlerini yasal standartların gerektirdiği periyotlardan daha fazla sayıda kontrol ediyoruz.

Müşteri memnuniyetimizi her yıl ölçüyor sizlerin görüşlerine değer vererek gelişiyoruz.

Katkı maddeli ürünler kullanmıyor, evimize almadığımız hiçbir ürünü kendi mutfağımıza da sokmuyor, her zaman yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz.

Biz işimizi severek yapıyor, yüzünüzdeki gülümsemenin ve ağızınızdaki tadın nedeni olmak istiyoruz...

YUKARI